הר הביטוח מציע לכם שירות יעיל ומקצועי

יצא לכם לשמוע על חברים שכבר פנו אל הר הביטוח, ביקשו שירות וגילו שהם משלמים לא מעט כסף בצורה כפולה על ביטוחים בכל שנה? אם כך, רגע לפני שאתם צוחקים ואומרים שאין סיכוי שזה קורה גם לכם, כדאי שתדעו: בהחלט יכול להיות שזה גם המצב אצלכם. כלומר, אנשים בימינו עושים ביטוחים לכל דבר אפשרי, החל מהטלפון הנייד ועד ביטוח חיים. מה שכן, ולמרות כל הביטוחים הנפלאים שחברות הביטוח מנסות למכור לנו, לא תמיד אנחנו באמת בודקים על מה אנחנו משלמים. זה מה שמוביל לא פעם לכך שבסופו של דבר אנחנו משלמים, אפילו בלי לדעת, על אינספור סעיפים שלמעשה חוזרים על עצמם בביטוחים השונים. כמו כן, לא אחת קורה שיש לנו ביטוח שעשינו לפני עשרות שנים אך אנחנו בכלל לא צריכים אותו יותר. לכן הגיע הזמן שתבדקו מה המצב שלכם, כי מי אמר שלכם אין ביטוחים שעולים לכם הון ובכלל לא רלוונטיים יותר עבורכם?

יעיל ומקצועי

הבירור המהיר ביותר

אם בעבר אנשים שרצו לברר מידע אודות הביטוחים השונים שלהם היו צריכים לפנות אל חברות הביטוח ולבקש מהן דוחות, הרי שהיום זה לא בדיוק המצב. הבעיה היא שלרדוף אחרי חברות הביטוח זה אומר פעמים רבות להוציא אנרגיה רבה מאוד ויתרה מכך, לא תמיד נבין בכלל את הדוחות שחברות הביטוח מוציאות. לכן הגיע הזמן לדעת שיש אפשרות לברר את הדברים בצורה אחרת והיא: לפנות אל הר הכסף. בעזרת הר הכסף אתם יכולים לעשות את כל הבירורים שצריך, בין אם זה כולל את הבירור לגבי הביטוחים הקיימים שלכם, את הבירור לגבי סעיפים כפולים ואפילו את הבירור לגבי המחיר עצמו. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר ולהמשיך לשלם משהו רק בגלל שאתם רגילים לכך, שכן בסופו של דבר מאוד על מאות שקלים בשנה. את אותם מאות שקלים אתם יכולים לנתב לכל דבר אחר, אז למה לא?

האם יש חיסכון אבוד שמחכה לכם?

לפני שנים אנשים עשו גם חסכונות שונים אצל חברות הביטוח. מדובר היה על חסכונות לטווח ארוך, כך שאפילו אם הופקדו לשם מעט כספים בכל חודש, הרי שבסופו של דבר אחרי שנים הסכום כבר הצטבר למשהו נאה יותר. עם זאת, במידה וההורים שלכם עשו חסכונות כאלה ולא ידעתם מכך, איך תדעו עכשיו על קיומם ואיך תדעו האם יש חיסכון כזה שאתם יכולים לרשת? החדשות הטובות הן שהר הביטוח יכול לבצע חיפושים שונים גם עבור אנשים שכבר הלכו לעולמם. משמעות הדברים היא שאתם צריכים למסור את השם של ההורים שלכם ולבקש שיעשו בירור האם יש חסכונות של שמם. בצורה כזאת תוכלו לרשת את הסכום שההורים שלכם חסכו אצל חברות הביטוח השונות כך שאין סיבה לוותר על זה.

לבדיקה מיידית:

https://harhabituach.co.il

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
cyprus main
הבלוג שלנו
Mike kanurium hotel in Cyprus

If you are on the search for a good hotel to stay in Cyprus but you are clueless on how to go about it, you are in the right place.

חיוב כרטיס
עסקים
5 פתרונות סליקה שווים לעסקים

בתור בעלי עסק כדאי שתכירו את פתרונות הסליקה שכדאי לכם להציע בעסק שלכם לשימוש הלקוחות שלכם. ככל שתציעו יותר פתרונות סליקה, כך תגיעו לקהל יעד גדול יותר. לא לכל לקוח

מתקן לגינה
לבית ולגינה
איך להתקין גזיבו מקצועי בבית שלכם

גזיבו הוא פתרון הצללה לא פחות ממושלם לגינה או לחצר בבתינו. היא מאפשרת לנו ליהנות מרביצה בחוץ, בהתאם לסוג הגזיבו, בכל עונות השנה ובלי להיפגע ממזג האוויר הנוכחי. אבל, אם