השוואת חברות ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא ביטוח המכסה אתכם במקרים של אירועים רפואיים בלתי צפויים בזמן נסיעה לחו"ל. חברות הביטוח מציעות כיסויים שונים ולכן מומלץ להשוות ביניהן. המאמר יעסוק בהשוואה בין חברות הביטוח השונות.

 

מדוע צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק לכם טיפול רפואי בחו"ל בגין הוצאות רפואיות כמו, בדיקת רופא, אשפוז, רכישת תרופות, טיפולים ואמבולנס. הביטוח גם מכסה ביטול או קיצור נסיעה כאשר מאושפזים ולא יכולים לנסוע או אשפוז של קרוב מדרגה ראשונה. בנוסף, הביטוח מכסה כבודה שנאבדה או נגנבה ומעניק כיסוי להוצאות הכרחיות. יש לציין שלא כל חברות הביטוח כוללות את ביטוח הכבודה או קיצור וביטול נסיעה בפוליסה ויש לשלם עליהם בנפרד.

 

מהם הגורמים להשוואה בין חברות ביטוחי הנסיעות לחו"ל?

ראשית, יש להשוות את מחיר הביטוח בין חברות ביטוחי הנסיעות השונות. חשוב לזכור כי עלות הביטוח משתנה בהתאם לגורמים רבים, כגון: גיל המבוטח, יעד הנסיעה ומסלול הנסיעה. שנית, חשוב לבחור ביטוח המכסה את הצרכים וההעדפות האישיים שלכם. ישנם סוגים שונים של ביטוח נסיעות המכסים מגוון רחב של אירועים. שלישית, חשוב לקרוא בעיון את תנאי הביטוח כדי להבין מה בדיוק מכוסה. להשוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל בקליק >>>.

 

לאלו תנאים בביטוח הנסיעות יש לשים לב?

חשוב לדעת מהם תנאי הביטול של הביטוח, במקרה של ביטול נסיעה. בנוסף, חשוב לדעת מהו סכום ההשתתפות העצמית בביטוח, במקרה של אירוע. כמו כן, חשוב לדעת מהו סכום ההשתתפות העצמית בביטוח במקרה של טיפול רפואי בחו"ל.

 

כיצד להשוות בין חברות ביטוח נסיעות?

ישנן מספר דרכים להשוות חברות ביטוח נסיעות. ניתן לבצע השוואה עצמית. כלומר, ניתן להשוות חברות ביטוח נסיעות באופן עצמאי על ידי פנייה לאתרי האינטרנט של החברות או על ידי שימוש במחשבונים השוואתיים. ניתן גם להשוות בין חברות הביטוח באמצעות סוכן נסיעות ולהתאים את הביטוח לצרכים האישיים שלכם. שימו לב שהסוכן אינו מחויב לחברת ביטוח מסוימת. ישנן אף חברות השוואת מחירים המציעות השוואות בין חברות ביטוח נסיעות על בסיס פרמטרים שונים.

 

טיפים להשוואה בין חברות ביטוחי נסיעות

כאשר אתם משווים בין חברות ביטוחי נסיעות, השוו את כל הפרמטרים החשובים לכם. אל תסתכלו רק על המחיר, אלא השוו גם את הכיסויים, תנאי הביטוח ושירות הלקוחות. בנוסף, השתמשו במחשבון השוואתי שיעשה את העבודה בזריזות. בחרו בחברת ביטוח שתעניק לכם מענה על כל השאלות שלכם. להלן החברות המובילות בשוק.

 

חברות הביטוח המובילות בישראל

  • פספורטכארד
  • הפניקס
  • מגדל
  • כלל
  • הראל
  • איילון

 

סיכום

ביטוח נסיעות הוא ביטוח חשוב המסייע להגן עליכם במקרים של אירועים בלתי צפויים בזמן נסיעה לחו"ל. חשוב להשוות בין חברות הביטוח השונות לפני רכישת הביטוח, כדי למצוא את הביטוח המתאים ביותר לצרכים וההעדפות האישיים שלכם.

חברת ביטוח

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מתנה יקרת ערך
כללי
4 המתנות הכי שוות לשנת 2023

אם גם אתם צריכים להביא בקרוב מתנה למישהו אהוב, כנראה שאתם מרגישים לחץ מסוים. בבחירת מתנה יש מספר פרמטרים שאנחנו צריכים לעמוד בהם, ואנחנו בדרך כלל מתקשים למצוא מתנות שאכן

ספר, מחברת ועט של עו"ד
עריכת דין
שלבי ההליך המשפטי בעת הגשת תביעה דיני עבודה

תביעות דיני עבודה הן תביעות העוסקות בשלל תחומים ומניעים בעולה העבודה והמעסיקים. בתוך עולם תביעות דיני העבודה, נוכל למצוא את התביעות הנפוצות ביותר: פיטורים שלא כדין, הפרת הסכמי עבודה, פיצוי

מופע קסמים
אירועים
האם ילדים אוהבים מופע קוסמות?

בשנים האחרונות מופעי קוסמות הפכו ללהיט בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. אחרי ליאור סושרד, אורי גלר ועוד קוסמים ישראלים שהפכו לבעלי שמות בינלאומיים, רבים מחפשים אחר מופע קוסמות כאטרקציה לאירוע שלהם.

חתול יושן
חיות
מה פירוש חתולים בחלום?

החתול היא חיה שניתן למצוא בבתים שונים וכמובן גם ברחוב. כמעט כל אחד זוכה לאינטראקציה כלשהי עם חתולים במהלך חייו, בין אם מדובר באינטראקציה נעימה ובין אם מדובר באינטראקציה אחרת.