האם ילדים אוהבים מופע קוסמות?

בשנים האחרונות מופעי קוסמות הפכו ללהיט בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. אחרי ליאור סושרד, אורי גלר ועוד קוסמים ישראלים שהפכו לבעלי שמות בינלאומיים, רבים מחפשים אחר מופע קוסמות כאטרקציה לאירוע שלהם. במאמר הבא נציג כיצד ניתן להתאים את המופע לילדיכם, איך לבחור את הקוסם הנכון, וכל מה שיש לדעת לפני האירוע הבא שלכם.

 

בחירת סוג המופע

ישנם קוסמים שמבצעים את המופעים שלהם כפי שהם, וישנם קוסמים ורסטיליים. בבחירת קוסם ליום ההולדת, בר המצווה או אירוע מכל סוג שתבחרו, עליכם לבחון מיהו הקהל ומהו סוג המופע. אם בחרתם בקוסם שמופיע רק מופע אחד, תוכלו לדעת כבר מראש מה יהיה אורך וסוג המופע.

מנגד, ישנם קוסמים שמתאימים את מבנה המופע לבקשתכם, ובמקרה זה תרצו לבדוק אילו טריקים הקוסם הולך לבצע, מהו אורך המופע, האם אפשר להוסיף קטעים נוספים כמו הצגתו של החוגג, ניהול טקס ברכות או ארוחה וכדומה.

 

התאמת המופע לקהל – הילדים יאהבו אם המופע יתאים לגילם

עליכם לשאול עצמכם מיהם הילדים המשתתפים בחגיגה, באילו גילאים מדובר ומהם התחביבים האהובים עליהם. אם אתם מזמינים למשל קוסם ליום הולדת של בנכם, שאוהב מאוד מכוניות מרוץ, תוכלו לבקש להוסיף למופע מספר מכוניות קטנות, קסמים ותעתועים שמכילים מכוניות צעצוע וכו'. כך, תוכלו להפוך את המופע לאישי יותר וליצור חיבור חזק בין החוגג לאורחים ולקוסם.

יתר על כן, תרצו לבקש קוסמים שמתאימים לשכבות הגיל שיגיעו להופעה. אם מדובר בילדים בכיתה ג' למשל, תרצו מופע שמתאים לשכבות מעל ומתחת כיוון שוודאי יגיעו אחים ואורחים נוספים, בשכבות גיל קרובות.

 

ילדים אוהבים להשתתף במופע הקוסמות

ילדים אוהבים מופעי קוסמות שהם לוקחים בהם חלק. בעוד שישנם מופעים בהם אפשר לצפות בלבד בקוסם מבצע את תעלוליו וגם הם יהיו מרתקים ומשעשעים, ישנם מופעים שהילדים מהווים חלק גדול ממהלך המופע. כאשר הצופה זוכה לקחת חלק במופע, הקסם הופך פתאום למציאותי יותר וקרוב יותר אל הצופה.

אם אני זוכה להיות חלק ממהלך המופע אני מרגיש שהשתתפתי בקסם ויכולת ההפתעה שלו עליי חזקה יותר. יתר על כן, החוויה הופכת לבלתי נשכחת כאשר הילד זוכה לקחת חלק בהתרחשות.

 

דרך נוספת להשתתף

אם אמרנו כי ילדים אוהבים מאוד לקחת חלק במופע, ישנו פן נוסף אותו תרצו לשקול. ילדים אוהבים מאוד ללמוד דברים חדשים, על כן, ישנם קוסמים שמבצעים סדנאות קסמים לילדים. במקרה כזה, אפשר לבחון עם הקוסם האם הוא מלמד קסמים ולקבוע מופע, שבסופו הוא ילמד את הצופים והמשתתפים מספר קסמים.

לאחר מכן, הילדים יתנסו בכוחות עצמכם בביצוע הקסם, או הפעלות נוספות שניתן ללמוד כמו הרקדות וקריאת מחשבות, ויפעילו את קסמיהם על ההורים ושאר האורחים. זכרו כי השתתפות במופע היא דרך מצוינת לשלב את הילדים ולגרום להם להתאהב עוד יותר בקוסם ובחגיגה.

מופע קסמים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פיצוי כספי
עריכת דין
בקשה לפיצוי כספי במצב סיעודי

מצב סיעודי הוא מצב בו אדם אינו מסוגל לבצע פעולות בסיסיות, כמו אכילה, ניקוי הפרשות וצרכים, הליכה, לבישה ורחצה. במצב כזה, האדם זקוק לזולת כדי להצליח לשמור על שגרה מסוימת.

מה הם תפקידיו של עו
עריכת דין
מה הם תפקידיו של עו"ד נזיקין וביטוח

תחום נזיקין וביטוח הינו מגוון ורחב וכולל נושאים כמו, נזקי גוף ורכוש, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה ועוד. למעשה תפקידו של עורך דין נזיקין וביטוח הינו לייצג וללוות

פייל ושות׳ - משרד עו״ד
עריכת דין
נזק שנגרם בשוגג – האם זו רשלנות רפואית?

בתחום הבריאות, המטרה העיקרית היא לספק למטופלים את הטיפול הטוב ביותר האפשרי ולהבטיח את שלומם. עם זאת, ישנם מקרים בהם מתרחשת פגיעה בלתי מכוונת במהלך טיפול רפואי, המעוררת את השאלה