רוצה לגלות אם אשתך בוגדת בך בלי שהיא תדע על זה? כך תעשה זאת

נישואים, לפי ההגדרה, הם ההתחייבות של שני אנשים לחיות יחד לנצח. ההגדרה הזו במקרים רבים כבר לא תקפה, ועולה החשש שאחד מבני הזוג בוגד. כדי להבין אם החשש אמיתי או אף להפריך אותו כדי שהקשר יוכל להמשיך, נדרשת דיסקרטיות רבה, מקצועיות והבנה של אמצעי המעקב העומדים במגבלות החוק. במאמר הבא, ריכזנו עבורכם את הדרך הטובה ביותר לגלות אם אשתך בוגדת בצורה הרגישה והמקצועית ביותר שיש.

 

בדיקת חשדות בגידה – הדרך המקצועית והטובה ביותר

בדיקת חשדות בגידה חייבת להיעשות בצורה רגישה ומכילה. לעתים החשדות מתגלים כלא נכונים בסופו של יום, והקשר צריך להימשך. על כן, הגורם בו אתה מסתייע לבדוק האם אשתך בוגדת חייב להיות דיסקרטי לחלוטין. איך ניתן לעשות זאת ומאיפה מתחילים? כך תגלה אם אשתך בוגדת בך.

 

השלב הראשון בדיקת הסימנים

בסופו של דבר, ניתן לצאת מנקודת הנחה שאתם מכירים את האדם שהתחתנתם עמו. לכן, אם התחלתם להבחין בשינויים גדולים בהתנהגות האישה שלכם – רצוי לבדוק זאת. שינויים מהותיים בשעות העבודה ללא "הצדקה", ריחוק או ריחות לא מוכרים הם רק חלק מהסימנים. עם זאת, חשוב לציין – שיח הוא המפתח לזוגיות, ורצוי לא לקפוץ למסקנות מיותרות ללא שיחה וניסיון להבין את מקור החשדות.

 

השלב השני פגישת ייעוץ

במידה והחלטת שהחשדות חזקים והסימנים מעידים על כך שזוהי כנראה בגידה – חוקר פרטי זו הכתובת שלך. חוקרים פרטיים מנוסים במקרי בגידה ובכל הכרוך בך, ויידעו לתת את הייעוץ והשירות הטוב ביותר.

תחילה, תוכל לספר לחוקר את כל החששות והסימנים, יחד עם המידע הנדרש לו. לאחר שלב הייעוץ, תוכלו לסכם יחד על המשך התהליך לפי חוות דעתו של החוקר הפרטי, ובהתאמה גם על המחירים ושעות העבודה הנדרשות.

 

השלב השלישי מעקב ובדיקה

בשלב השלישי נדרש ממך לשמור על סבלנות ואיפוק, ולסמוך על החוקר הפרטי ששכרת שיעשה את עובדתו בצורה הטובה ביותר. בשלב זה, החוקר הפרטי מבצע את שעות המעקב עליהן סיכמתם, אוסף את כל המידע הנדרש ומרכז אותו לכדי הוכחות וראיות חותכות. היתרון הגדול בביצוע התהליך על – ידי חוקר פרטי הוא הדיסקרטיות – אשתך לא תדע על החקירה והבירור כך שגם אם החשדות יתבררו כשגויים, תוכלו להמשיך כרגיל.

 

גילית שאשתך אכן בוגדת בך? מה הלאה

במידה והחוקר גילה והביא הוכחות לכך שאשתך אכן בוגדת בך, זוהי החלטה שלך להמשיך את התהליך – כמובן, תמיד רצוי וניתן ללכת לאפשרות הגישור או הטיפול הזוגי, לאחר שאשתך תודה במעשיה.

במידה והחלטתם להתגרש, חשוב לוודא כי ההוכחות שהביא החוקר הפרטי קבילות בבית המשפט. לעתים הוכחות אלו יכולות לסייע במקרים של חלוקת רכוש, קביעת משמורת או ענייני גירושין נוספים שיכולים לבוא לטובתך.

 

 

זכוכית מגדלת עם עקבות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ריבית משכנתא
כללי
מה משפיע על גובה הריבית במשכנתא?

מחירי המשכנתאות בישראל ידועים כיקרים. למרות זאת, אנשים לא נרתעים מליטול משכנתאות. והם צודקים. מחיר הריביות רק עולה ועולה עם השנים, ניתן לקחת משכנתא מתוך התייחסות לסיכוני הריבית ולפזר את

פיצוי כספי
עריכת דין
בקשה לפיצוי כספי במצב סיעודי

מצב סיעודי הוא מצב בו אדם אינו מסוגל לבצע פעולות בסיסיות, כמו אכילה, ניקוי הפרשות וצרכים, הליכה, לבישה ורחצה. במצב כזה, האדם זקוק לזולת כדי להצליח לשמור על שגרה מסוימת.

הבלוג שלנו
הכול על צילום אירועים

צילום של אירועים זה מסוג אותם הדברים שלא כדאי לוותר עליהם או לזלזל בהם, ובטח שלא אם עמלתם כל כך קשה על הפקת החגיגה הקרובה. העניין הוא שבין אם מדובר