כיצד מנסרים בטון?

הדרך היחידה לנסר ולחתוך בטון היא להשתמש בציוד ייעודי, חזק ואמין. עם זאת, כיום ניתן לתאם שירותי ניסור וחיתוך מן הסוג הזה בצורה מקצועית כדי לשלב את התוצר במגוון רחב של פרויקטים. בואו ללמוד איך עושים את זה נכון

בטון הוא אחד מחומרי הגלם המוכרים והחזקים ביותר בעולם. כאשר בודקים את התכונות של הבטון מול חומרי גלם אחרים, רואים למשל שאותם מאפיינים שהופכים אותו לכל כך פופולארי הם גם אלו שמקשים על הטיפול בו. זה בא לידי ביטוי בשורה ארוכה של  מקרים ובעיקר אם צריכים לנסר או לחתוך את הבטון. מטבע הדברים, אי אפשר לעשות את זה עם מסור רגיל אלא בשיטות מיוחדות בלבד.

 

הכלים המתאימים לניסור וחיתוך בטון

התנאי החשוב ביותר עבור חיתוך בטון מכל סוג הוא להשתמש בארגז כלים ייעודי. הכלים המתאימים לניסור וחיתוך בטון נבחרים בקפידה, הם מסוגלים להתמודד גם עם חומרי גלם חזקים במיוחד ונוח להשתמש בהם במגוון סוגים שונים של פרויקטים. מלבד העמידות של הכלים עצמם, הם מתאפיינים ביכולת לשמור על התכונות של חומר הגלם המקורי. חוץ מזה, הכלים המתאימים לניסור וחיתוך בטון מגיעים גם לרמות דיוק מרשימות.

 

החשיבות של דיוק ואמינות בחיתוך של הבטון

הדרך היחידה ליהנות מהיתרונות של הבטון כחומר גלם בתעשייה ובעולם הבנייה היא לטפל בו בצורה נכונה. במסגרת טיפול בבטון, בוחרים למשל את הכלים הרלוונטיים לחיתוך וניסור שלו באופן מדויק ואמין. בזכות היכולת לנסר ולחתוך את הבטון באופן מדויק, ניתן לאחר מכן לשלב אותו בתהליכי בנייה, שיפוצים, חיזוק מבנים ועוד. מעבר לכך, הכלים שבהם משתמשים כדי לחתוך ולנסר את הבטון מצליחים להיות נוחים גם לפרויקטים גדולים שבהם יש חומרי גלם בהיקפים גבוהים במיוחד.

 

כמה עולה לחתוך ולנסר את הבטון?

העניין הוא שהפעלת סוגים שונים של מכונות CNC או כלים לחיתוך וניסור בטון לא תמיד מתבצע באתר העבודה עצמו. במילים אחרות, יכול להיות שיהיה צורך לפנות אל חברה חיצונית שמתמחה בניסור או חיתוך של חומרי הגלם. בשביל לבצע את החיתוך או הניסור של הבטון מול חברה חיצונית, משלמים על זה בנפרד. בנוסף, עלות הפרויקט מתומחרת לפי סוג הבטון וההבדל בין בטון רגיל ומזוין.

 

ההיבט הבטיחותי בניסור וחיתוך של הבטון

בטון מנסרים וחותכים עם ציוד מתאים ולפי מידות מדויקות. בד בבד עם השיקולים האלה, יש להביא בחשבון את ההיבט הבטיחותי. בשביל לחתוך ולנסר את הבטון לא מספיק להשתמש בכלים אגרסיביים רגילים, כי המשמעות עלולה להיות נזק בלתי הפיך לעובדים. אם רוצים לנסר ולחתוך את הבטון בלי לסכן את העובדים ואת הצוות, יש להקפיד על כללי הבטיחות. במסגרת הקפדה על כללי הבטיחות, שומרים על הנהלים לאורך הפרויקט ובמהלך הטיפול בחומר הגלם.

חיתוך בטון

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תאונת דרכים
עריכת דין
למה כל כך חשוב לדאוג לביטוח חובה?

 על פי החוק בישראל, כל נהג חייב לעשות ביטוח חובה לרכב. בשונה מביטוח מקיף או ביטוח צד ג', זהו ביטוח שאין בחירה אם לעשות אותו או לא מאחר והוא חובה.

שרשרת מברזל
טיפים להתמודדות
השרשרת הטובה ביותר לנעילת אופנוע

אחד מאמצעי המיגון הטובים ביותר להגנה מפני גניבות אופנועים – היא השרשרת המפורסמת. מנעולי שרשרת מגיעים במגוון של סגנונות, ולעתים זה עשוי להיות מבלבל. במאמר זה, אספנו עבורכם מספר נקודות

מוצרי הביטוח ראשית
הבלוג שלנו
מה אתם באמת יודעים על מוצרי הביטוח שלכם?

כולנו רגילים לעשות ביטוחים כמעט לכל דבר בחיים האלה. יש אנשים אומנם שעושים ביטוח רק לדירה או לנסיעה לחו״ל, אך לעומתם, יש אפילו אנשים שעושים ביטוח לטלפון הנייד. ואתם? האם

לייק של יד ירוקה
הבלוג שלנו
תו תקן לדוד – מה זה אומר?

כשאתם קונים מוצר חדש כלשהו ממקום מורשה, סביר להניח שהוא בעל תו תקן – אחרת לא היה מאושר למכור אותו בחנויות המורשות. מהו בעצם תו תקן, ולמה כל כך חשוב