האם אפשר לבצע מופע דרך הזום?

מאז כניסתה של הקורונה לחיינו, הזום הפך להיות דבר בלתי נפרד מהמציאות. התרגלנו שבימים שאנחנו חולים או מרגישים רע, פשוט מתחברים דרך המחשב. בתקופות של סגרים והתעצמות המגיפה, לא הייתה לנו ברירה אלא לקיים את רוב חיינו דרך הזום, ועכשיו הזום כבר הפך לנורמה, עם הקורונה או בלעדיה. בעניין זה, ישנן שאלות שחוזרות על עצמן שוב ושוב – האם ניתן לבצע מופע יום הולדת דרך הזום? האם החוויה האנושית תעבור היטב גם דרך המסך? במאמר זה ננסה לענות על השאלה.

 

ההבדלים בין ההופעות

הופעות זום הן אחרות מהופעות מול קהל על הבמה. בין אם זה בהרגשה של הקהל, של המופיע או של מארגני האירוע. הופעות זום דורשות התארגנות טכנית, לעומת הופעות מול קהל שדורשות התארגנות "רגילה", כפי שהכרנו עד היום. במיוחד כשמדובר בהופעות של אמן חושים או מופע טלפתיה ייחודי, שניתן לראות כאן לדוגמה yaron-mind.co.il. הופעות מול הזום מצריכות את המופיעים ללמוד לעמוד מול מצלמה, שזה כישרון שונה לעומת עמידה מול קהל. בנוסף גם להתאמן מחדש על חלקי המופע, שבאים לנו בקלות במציאות, אבל יכולים ליצור בעיות שונות בזום.

 

המטרה של זום

זום מלכתחילה לא נבנתה עבור הופעות או בידור, היא נבנתה לצורך פגישות עסקים. אבל אנחנו תמיד יכולים להפוך את היוצרות ולהשתמש בכלים האלה אחרת. האתגר הוא להתאים את המערכות האינטרנטיות והטכנולוגיות כדי שיצרו סגנון מותאם במיוחד למופע. המוזיקה, הרמקולים, האינטראקציה. על מנת שכל זה יעבור בצורה חלקה ללא תקלות טכניות – יש להכין דברים מראש.

 

האם ניתן להמיר מופע במציאות לזום?

אמני חושים ומופיעים אחרים הם אנשים שמביאים איתם תוכן מיוחד שלא נראה כמוהו לפני כן. כל אמן ומופיע ירצה להדהים את הקהל שלו וליצור אנרגיה מיוחדת. על מנת שהתוכן הזה יעבור בצורתו המדויקת בזום, ויכלול את כל הפעילויות המיוחדות, יש להתאים את התוכן לאינטראקציה אינטרנטית.

כלומר, על אחריות האמן לבדוק את החומרים ולראות מה יכול לעבוד במופעי ה-LIVE באינטרנט ומה לא. הייחודיות תהיה קיימת גם דרך הזום, מה שעל המופיע לעשות זה רק להתגמש ולנסות להבין את המגבלות הטכניות הקיימות. בין אם זה רמקולים יותר טובים, מיקרופון מותאם שלא יעשה רעש רקע ועוד.

 

אמני חושים כבעלי מקצוע

אמני חושים, מלבד היותם בעלי כישרון מיוחד ויכולות שנראות רק אחת לאלפי אנשים, הם גם נמדדים במקצועיות שלהם. אמן חושים שיודע את המקצוע, איך לשנות את ההופעה בהתאם לקהל, ידע גם איך לשנות את ההופעה בהתאם למקום ולתקשורת.

כלומר, התאמת ההופעה לקהל אינטרנטי יגרום גם למופיע וגם לצופים לקבל חוויה יוצאת דופן ומשמעותית. ההופעות האלה בעלות יתרון ענק כשאתה מבודד בבית לבדך או עם שאר המשפחה. להנות מהופעה בזום היא רק אחת מהמעלות הרבות של העידן הנוכחי.

להראות דרך הזום

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אילוף גורים
בעלי חיים
היתרונות של חברותיות של גורים

הכנסת גור חדש לחייך היא חוויה מרגשת ומשמחת. כבעל כלב אחראי, חיוני להבין את המשמעות של חברותיות מוקדמת של גורים. על ידי חשיפת חברך הפרוותי למגוון חוויות, אנשים ובעלי חיים

שרשרת מברזל
טיפים להתמודדות
השרשרת הטובה ביותר לנעילת אופנוע

אחד מאמצעי המיגון הטובים ביותר להגנה מפני גניבות אופנועים – היא השרשרת המפורסמת. מנעולי שרשרת מגיעים במגוון של סגנונות, ולעתים זה עשוי להיות מבלבל. במאמר זה, אספנו עבורכם מספר נקודות

cyprus main
הבלוג שלנו
Mike kanurium hotel in Cyprus

If you are on the search for a good hotel to stay in Cyprus but you are clueless on how to go about it, you are in the right place.

רכב לאחת התנגשות
טיפים להתמודדות
כמה עולה ביטוח חובה

קניתם מכונית חדשה ואתם מתלבטים איפה לעשות ביטוח? רוצים לשלם את הסכום הכי נמוך שאפשר? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא היחידים שמוטרדים מהשאלה כמה באמת הגיוני לשלם על ביטוחים