3 דרכים להוציא את הילדים מהמסך

הטכנולוגיה עברה דרך ארוכה בשנים האחרונות. טלפונים חכמים הופכים כעת לחכמים מספיק כדי לעדכן אותך גם כשאתה לא מסתכל. ועם אפליקציות חדשות המאפשרות לך להפריע לתכנות עם הודעת התראה מותאמת אישית וסרטונים שמראים לך אילו ערוצים אחרים מנגנים ועוד, קל יותר מאי פעם להוריד את הילדים שלך מהמסך. בואו נסתכל כיצד חמשת העצות הפשוטות הללו יוכלו לעזור לכם להוציא את הילדים מהמסך אחת ולתמיד.

 

הגדר גבולות לשימוש טכנולוגי

בטח יהיו מקרים שבהם לא תרצו שיפנו אליכם לשאלות או הצעות בזמן שילדכם צופה בטלוויזיה. אמנם אינך רוצה לקבוע זמן מסוים שבו אתה רוצה להישאר לבד, אבל אתה גם לא רוצה לקבוע זמן שבו מותר לילדך להיות גם לבד. זה יכול להוביל לבעיות מסוימות, מכיוון שילדים ינסו לעתים קרובות לבחור זמן שבו שניכם פנויים.

ואז בסופו של דבר אתה נלחם על זה! אם אתה חושב שזה בעייתי נסה אולי למצוא אטרקציות נוספות שיענינו את ילדכם כמו מופע קסמים לילדים.

 

להיות גמיש

גמישות היא המפתח בכל הנוגע להורות. אתה לא צריך לעשות או להגיד שום דבר כדי שהילדים שלך יידעו איך אתה רוצה שהם יתנהגו. אם אתה לא רוצה לעשות משהו, הם גם לא תמיד יקבלו את הרמז שאתה לא רוצה שהם יעשו את זה. עם זאת, עליך להיות גמיש, כאשר המצבים משתנים.

טכנולוגיות חדשות מגיעות מדי יום, ולמרות שאתה עשוי לאהוב את הטלפון החכם שלך, ייתכן שהילד שלך לא. אפליקציות שמוחקות תוכן ניתנות להסרה באמצעות מסיר התקנה פשוט, וילדים עשויים להיות תלויים במכשיר שלך. אם תאבד את הטלפון שלך ולא תוכל למצוא אותו שוב, תרגיש בפאניקה ואשמה.

אבל טכנולוגיה יכולה להיות כלי נהדר, לא קב, כשזה מגיע להורות. אתה יכול להציב גבולות ועדיין לאפשר לילדך לקבל גישה לטכנולוגיה שהיא רוצה.

 

אל תהפוך את זה לתחרות

אתה לא הולך להיות זה שממשיך להפריע לתוכנית עם שאלות והצעות משלך. סביר להניח שילדים יתרעמו על התחרות, מה שעלול להוביל להתנהגות זועפת ואפילו להתפרצויות כעס. ילדים לא אוהבים שמשווים אותם לאחרים, ובעיקר לא אוהבים שאומרים להם מה לעשות.

קשה לגרום לילד שלך לעשות מה שאתה רוצה כשהוא מרגיש מתוסכל, כועס או ממורמר. לכן, אם אתה רוצה למנוע מהילד שלך להסתבך בצרות, אתה צריך להוות דוגמה טובה ולשמור את השאלות שלך לעצמך. זה בסדר לשאול את הילדים שלך שאלות כל עוד הם שומרים את התשובות שלהם גם לעצמם.

אם הם רוצים לדבר על משהו, הם יכולים לדבר איתך על זה, אבל הם לא צריכים להתבייש לשאול שאלות או לדון בדברים עם בני גילם.

 

סיכום

החדשות הטובות הן שהטכנולוגיה לא חייבת להיות מקור להסחת דעת מתמדת עבורך או עבור ילדיך. בעזרת חמשת העצות האלה, אתה יכול לעבור את היום מבלי שתצטרך להתמודד עם הלחימה, האחיזה וההפרעות.

מופע קסמים לילדים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרי הביטוח ראשית
הבלוג שלנו
מה אתם באמת יודעים על מוצרי הביטוח שלכם?

כולנו רגילים לעשות ביטוחים כמעט לכל דבר בחיים האלה. יש אנשים אומנם שעושים ביטוח רק לדירה או לנסיעה לחו״ל, אך לעומתם, יש אפילו אנשים שעושים ביטוח לטלפון הנייד. ואתם? האם

כדאי לדעת מחיקת חובות
הבלוג שלנו
דברים שכדאי לדעת על מחיקת חובות

ההתנהלות הכלכלית היא אחד מהדברים שמגדירים אותנו בתור בני אדם שחיים בעידן המודרני. לכן זה טבעי שאדם שמוצא את עצמו חייב לא מעט כספים, מרגיש כישלון והרבה פעמים התגובה לכך,

שרשרת מברזל
טיפים להתמודדות
השרשרת הטובה ביותר לנעילת אופנוע

אחד מאמצעי המיגון הטובים ביותר להגנה מפני גניבות אופנועים – היא השרשרת המפורסמת. מנעולי שרשרת מגיעים במגוון של סגנונות, ולעתים זה עשוי להיות מבלבל. במאמר זה, אספנו עבורכם מספר נקודות