למי מיועד שירותי מנוף סל?

בעזרת מנופי סל ניתן לעשות מגוון רחב של עבודות בגובה באופן יעיל ובטיחותי. מתקני הרמה, ומנופי סל בראשם, הם פתרון לעבודה נוחה בגבהים גבוהים. בהשוואה לפתרונות שהגיעו לפניהם, הם הרבה יותר בטיחותיים מהפתרונות המסוכנים האחרים, וניתן לעבוד איתם ביעילות, להתנייד על הארץ וגם ניידות בגובה. אז למי מיועד שירותי מנוף סל?

 

מי אמור להשתמש במנופים

כנזכר לעיל, מגוון העבודות אשר ניתן לעשות עם מנוף סל הוא גדול בהחלט. כאן נרחיב על חלק מן עבודות אלו ומי בעצם יצטרך לעשות אותם ובשבילו שירותי מנופי הסל מיועדים. האנשים אשר להם מיועדים השירותים מגיעים ממספר תחומים שונים, אשר אין להם בהכרח קשר אחד לשני.

 

מעברים

במעברי דירות ניתן ולפעמים רצוי בהחלט להשתמש בשירותי מנוף סל. כאשר רוצים להעביר לדוגמא ספות, מקומה מסוימת בבניין ללא מעלית או כאשר אותה ספה או רהיט מסוים לא נכנסים במעלית או בחדרי המדרגות. בנוסף, גם אם מעשית ניתן להסתדר ללא מנוף, עדיין השימוש יכול להקל על כולם את העבודה ולייעל אותה ובכך לחסוך זמן רב ומאמץ.

ישנם מספר סוגי מנופי סל אשר אחד ההבדלים הגדולים ביניהם הוא הגובה של המנוף. כאשר מדובר על מעבר דירה, או העבר פריט מסוים מדירה, כאשר מזמינים מנוף סל ניתן לבחור את הגובה על פי הקומה אליה אתם שואפים שהמנוף יגיע. כלומר, במידה ואינכם בטוחים מה טווח הגבהים שאתם צריכים במנוף המדובר, אתם יכולים לבחור אותו בעזרת ציון קומת דירתכם.

 

בנייה ושיפוצים

אולי התחום הראשון שקופץ לראש כאשר חושבים על עבודות אשר נעשות בעזרת מנוף סל הוא עבודות בנייה על בניינים, שיפוצי בניינים או בתים. במקרים אלו המון עבודות נעשות בגובה, מחוץ למבנה, באזורים מסוכנים שכמעט כל דרך להגיע אליהם היא מסוכנת. מנוף סל הוא בטיחותי ועדיף על פתרונות אחרים.

 

עיריות

עבודות התקנה ותחזוקה של ערים דורשות עבודה בגובה ומוצאות מנופי סל כעוזרים ויעילים ביותר. לדוגמא כאשר מתקינים עמודי תאורה או מחליפים נורות.

 

חקלאות

דוגמא זו עשויה להפתיע אך אכן חקלאים משתמשים במנופי סל על מנת לבצע חלק משלל המשימות שלהם. למשל, כאשר קוטפים פרי מסוים מצמרות עצים, כגון תמרים אשר נמצאים על עצי דקל גבוהים מאד. בנוסף בתחום זה, שימוש במנוף סל הוא על מנת לכרות עצים, כאשר המטרה היא לכרות אותם מגובה מסוים שאינו גובה עמידה על האדמה.

 

תחזוקה

כאשר מתקינים או מתקנים עמודי חשמל, כאשר מתעסקים עם קווי תקשורת בגובה. עבודות אלו נהיות קלות יותר לביצוע כאשר נעזרים במנוף סל.

 

לסיכום

לסיכום, ישנם שימושים רבים למנופי סל, במספר תחומים שונים. דוגמאות לתחומים ושימושים – חקלאות לקטיפת פירות, עיריות לעבודות תחזוקה והתקנה, בנייה ושיפוצים.

 

מנוף סל

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עיר יפה
חו"ל
איך מוצאים בקלות מלון כשר בפראג?

מאז שאתם זוכרים את עצמכם פראג הייתה יעד שרציתם לנסוע אליו? שמעתם על הרבה חברים ומכרים שכבר היו שם וזה עשה גם לכם חשק? אם כך, למה שלא תזמינו לעצמכם

אמן חושים בהופעה
אירועים
מה אורך הופעה של אמן חושים?

מתכננים בר מצווה, מסיבת רווקות או כל שמחה אחרת ואתם מתלבטים על האירוע המרכזי? הזמנת אמן חושים להופעה באירוע יכולה להיות התוכנית האמנותית המושלמת שתסגור לכם פינה. במאמר הבא נענה