מה לעשות בזמן שמחכים למנעולן?

הצורך במנעולן תופס רבים לא מוכנים לכך כלל.

המנעולן לרוב מוזמן כאשר יש בעיה דחופה במיוחד הדורשת פתרון, כמו אובדן של מפתח הבית או הרס של מנעול במשרד.

מאחר ומדובר בבעיות דחופות, עליכם להמתין לעיתים להגעה של המנעולן, מאחר ולרוב קשה לקבוע עמו מראש שעה.

בזמן שאתם מחכים למנעולן, יש מספר פעולות שחשוב מאוד שתנקטו. במאמר זה נציג את חלקן.

 

חיפוש נוסף אחרי המפתח שאבד

ברוב המוחלט של המקרים, המנעולן מגיע להחליף מנעול בשל אבדן של המפתח הרלוונטי. בין אם מדובר על מפתח של רכב, או על מפתח הדירה, התלות שלכם בהגעת המנעולן מלאה. אם לא תמתינו בסבלנות ותבחרו לפרוץ את הדלת או לשבור את חלון הרכב, תעמדו בפני עלות תיקון גבוהה בהרבה. בזמן שאתם ממתינים למנעולן, חשוב מאוד לנסות ולעשות חיפוש נוסף אחרי המפתח שאבד. לעיתים, דווקא בזמנים אלו נזכרים לאיזה חבר השאלתם את המפתח, היכן הנחתם אותו בעבודה וכיוצא באלה. בצעו חיפוש נוסף בכיסיכם, ובתיק האישי, גם אם חיפשתם בהם כבר פעמים רבות. אם אין לכם יכולת להמתין זמן רב למנעולן, תוכלו לשקול חיפוש באתר שיפוצים פלוס. האתר מכיל רשימה ארוכה של בעלי מקצוע מתחומים שונים, כאשר כל אחד מהם מדורג בנוגע לאיכות השירות אותו הוא מספק. בין אם אתם מחפשים מנעולן נגר לצורך חידוש פרקט, תמצאו באתר בעלי מקצוע מעולים וזמינים.

 

שמירה על דלת הבית

מה שלא תעשו, לעולם אל תפקירו את דלת הבית בזמן שאתם ממתינים להגעת המנעולן. לעיתים, ההרס של המנעול שגרם לבעיה מההתחלה, נגרם בשל ניסיון פריצה כושל. במקרים אלו, ישנה סבירות שהפורצים יחזרו אל הנכס עם ציוד מתקדם יותר, ואם יראו אתכם עומדים באזור ימנעו מניסיון פריצה חוזר. שמירה על דלת הבית היא חיונית, גם כי לעיתים לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים של פתיחת הדלת, שלעיתים מלווים בדחיפות ובעיטות, הצירים עצמם של הדלת שחוקים לחלוטין. במצבים אלו, כל שנדרש הוא דחיפה עדינה וממוקדת, או עבודה מקצועית עם לום כדי לפתוח את דלת הבית לרווחה, ולקבל גישה אל כלל הרכוש היקר לכם המאוחסן בפנים.

 

יידוע כלל המעורבים

החלפת מנעול הבית, הרכב או מקום העבודה, היא פעולה אשר חשוב ליידע עלייה את כלל הנוגעים בדבר. אם לא תטרחו להעביר עדכון, שותפים מקצועיים וחברים אשר היה ברשותם מפתח, עלולים לחשוב שאתם חושדים בהם בגניבה, או פשוט רוצים להרחיק אותם מחייכם הפרטיים. בזמן שאתם מחכים למנעולן, ומחפשים איך להעביר את הזמן ולפרוק את המתח, כדאי מאוד שתשקלו לנצל את הזמן לסבב טלפונים. סבב הטלפונים יהיה יעיל ממספר סיבות נוספות. הוא יאפשר לכם לבדוק האם למישהו ממכריכם יש במקרה מפתח חליפי, והשיחות עם אנשים קרובים ירגיעו אתכם.

 

איש שרות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
זהב ויהלומים
נותני שרות
שעוני יוקרה לגבר

מחפשת את המתנה המושלמת בעבור הגבר שלך? ובכן, באמצעות אתר הצרכנות המוביל בישראל קרי אונליין תוכלי לרכוש לגבר שלך שעון יוקרתי במחיר נוח לכל כיס. כל הפרטים – במאמר הבא.

כספת
פורץ מנעולים
שלבים לפריצת מנעול של כספת

מה עושים כשיש בעיה בכספת הביתית וכאשר היא לא נפתחת? תוהים איך לפתור את הבעיה והאם ניתן לבצע פריצה לבד? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות.   איתור הבעיה

Anaplan competitors

Following are anaplan competitors: Entropy Triggit Adaptive Insights BOARD Entropy Entropy is a huge competitor of Anaplan, like Anaplan it also deals with the risk management, the Entropy software works