מה לעשות בזמן שמחכים למנעולן?

הצורך במנעולן תופס רבים לא מוכנים לכך כלל.

המנעולן לרוב מוזמן כאשר יש בעיה דחופה במיוחד הדורשת פתרון, כמו אובדן של מפתח הבית או הרס של מנעול במשרד.

מאחר ומדובר בבעיות דחופות, עליכם להמתין לעיתים להגעה של המנעולן, מאחר ולרוב קשה לקבוע עמו מראש שעה.

בזמן שאתם מחכים למנעולן, יש מספר פעולות שחשוב מאוד שתנקטו. במאמר זה נציג את חלקן.

 

חיפוש נוסף אחרי המפתח שאבד

ברוב המוחלט של המקרים, המנעולן מגיע להחליף מנעול בשל אבדן של המפתח הרלוונטי. בין אם מדובר על מפתח של רכב, או על מפתח הדירה, התלות שלכם בהגעת המנעולן מלאה. אם לא תמתינו בסבלנות ותבחרו לפרוץ את הדלת או לשבור את חלון הרכב, תעמדו בפני עלות תיקון גבוהה בהרבה. בזמן שאתם ממתינים למנעולן, חשוב מאוד לנסות ולעשות חיפוש נוסף אחרי המפתח שאבד. לעיתים, דווקא בזמנים אלו נזכרים לאיזה חבר השאלתם את המפתח, היכן הנחתם אותו בעבודה וכיוצא באלה. בצעו חיפוש נוסף בכיסיכם, ובתיק האישי, גם אם חיפשתם בהם כבר פעמים רבות. אם אין לכם יכולת להמתין זמן רב למנעולן, תוכלו לשקול חיפוש באתר שיפוצים פלוס. האתר מכיל רשימה ארוכה של בעלי מקצוע מתחומים שונים, כאשר כל אחד מהם מדורג בנוגע לאיכות השירות אותו הוא מספק. בין אם אתם מחפשים מנעולן נגר לצורך חידוש פרקט, תמצאו באתר בעלי מקצוע מעולים וזמינים.

 

שמירה על דלת הבית

מה שלא תעשו, לעולם אל תפקירו את דלת הבית בזמן שאתם ממתינים להגעת המנעולן. לעיתים, ההרס של המנעול שגרם לבעיה מההתחלה, נגרם בשל ניסיון פריצה כושל. במקרים אלו, ישנה סבירות שהפורצים יחזרו אל הנכס עם ציוד מתקדם יותר, ואם יראו אתכם עומדים באזור ימנעו מניסיון פריצה חוזר. שמירה על דלת הבית היא חיונית, גם כי לעיתים לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים של פתיחת הדלת, שלעיתים מלווים בדחיפות ובעיטות, הצירים עצמם של הדלת שחוקים לחלוטין. במצבים אלו, כל שנדרש הוא דחיפה עדינה וממוקדת, או עבודה מקצועית עם לום כדי לפתוח את דלת הבית לרווחה, ולקבל גישה אל כלל הרכוש היקר לכם המאוחסן בפנים.

 

יידוע כלל המעורבים

החלפת מנעול הבית, הרכב או מקום העבודה, היא פעולה אשר חשוב ליידע עלייה את כלל הנוגעים בדבר. אם לא תטרחו להעביר עדכון, שותפים מקצועיים וחברים אשר היה ברשותם מפתח, עלולים לחשוב שאתם חושדים בהם בגניבה, או פשוט רוצים להרחיק אותם מחייכם הפרטיים. בזמן שאתם מחכים למנעולן, ומחפשים איך להעביר את הזמן ולפרוק את המתח, כדאי מאוד שתשקלו לנצל את הזמן לסבב טלפונים. סבב הטלפונים יהיה יעיל ממספר סיבות נוספות. הוא יאפשר לכם לבדוק האם למישהו ממכריכם יש במקרה מפתח חליפי, והשיחות עם אנשים קרובים ירגיעו אתכם.

 

איש שרות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מה הם תפקידיו של עו
עריכת דין
מה הם תפקידיו של עו"ד נזיקין וביטוח

תחום נזיקין וביטוח הינו מגוון ורחב וכולל נושאים כמו, נזקי גוף ורכוש, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה ועוד. למעשה תפקידו של עורך דין נזיקין וביטוח הינו לייצג וללוות

אילוף גורים
בעלי חיים
היתרונות של חברותיות של גורים

הכנסת גור חדש לחייך היא חוויה מרגשת ומשמחת. כבעל כלב אחראי, חיוני להבין את המשמעות של חברותיות מוקדמת של גורים. על ידי חשיפת חברך הפרוותי למגוון חוויות, אנשים ובעלי חיים

תאונת דרכים
עריכת דין
למה כל כך חשוב לדאוג לביטוח חובה?

 על פי החוק בישראל, כל נהג חייב לעשות ביטוח חובה לרכב. בשונה מביטוח מקיף או ביטוח צד ג', זהו ביטוח שאין בחירה אם לעשות אותו או לא מאחר והוא חובה.