ניקוי שטיחים וספות

לא כולם יודעים כיצד לנקות את השטיחים והספות שלהם כך שהם יישמרו במראה הטוב ביותר. המומחים של חברת בר ניקוי מסבירים לכם את כל מה שרציתם לדעת.

 

ניקוי שטחים – כיצד נשמור עליו?

קיימים הבדלים מהותיים שרוב הציבור אינו מודע לו בכל הקשור לשטיחים, מאחר והשטיחים כיום נעשים בטכנולוגיות שונות כמו גם בעבודת יד, דבר אשר דורש טיפול פרטני לכל סוג של שטיח בהתאם לסוג שלו. למעשה, מסבירים המומחים של חברת בר ניקוי המתמחה בניקוי ותיקון שטיחים היא ששטיחים אשר מתאימים וזקוקים לניקוי שטיחים ידני הם כאלה שהגב שלהם קשיח, זאת כתוצאה מנזקי בלאי שונים אשר גורמים לכך שהבד ממנו עשוי השטיח נשחק, זאת מכיוון שלא עבר טיפול של ניקוי בזמן. אי ניקוי בזמן גורם לכך שעל גבי השטיח מצטבר אבק ולחות שהקשיחו אותו ועל כן יש לבצע באופן בהול ניקיון ידני יסודי. לכן מסבירים המומחים של חברת בר ניקוי כי שירות ניקוי שטיחים צריך להתבצע תוך הקפדה על ביצוע ניקיון תקופתי באמצעות שאיבה אשר תסייע לשמור על השטיח, וכן להפוך אותו אחת לחצי שנה למשך מספר ימים כדי למנוע מצבים מסוג אלו. במידה והשטיח נפרם, חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית אשר תדע לתקן את השטיח, זאת באמצעות כלים חדשניים אשר קיימים כיום ומאפשרים לבצע תיקון ושימור של שטיחים גם אם הם נקרעו. בנוסף, שטיחים אשר עברו ניקוי אחת לתקופה ובאופן שוטף, יכולים לעבור טיפול מקצועי יותר במכונת ניקוי שטיחים, כפי שקיימת אצל חברת בר ניקוי – באמצעות טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך המכונה מבצעת ניקוי יסודי ועמוק של השטיח מבלי לגרום לו נזק, כך שהוא חוזר לבית הלקוח מבריק ונקי מאי פעם.

שטיחים וספות

ניקוי ספות

ללא כל צל של ספק, הספה היא אחד מפריטי הנוי החשובים ביותר בבית, ולא בכדי. מעבר לישיבה על הספה רבים מאתנו אוכלים עליה ושותים, דבר שגורם לכך שלא מעט פעמיים נבחין בכתמים עקשניים אשר מסרבים לרדת. על מנת לשמור על הספה במצב הנקי ביותר, ממליצים המומחים של חברת בר ניקוי לבצע אחת לשבוע שאיבה של הספה (אם מדובר בספת בד) באמצעות מברשת רכה וכן לכבס עם כביסה עדינה את הבדים, זאת בהתאם להוראות היצרן על מנת למנוע נזק כמו התכווצות הבד או צבע. בהקשר לספת עור, חשוב למרוח את הספה באמצעות חומר מיוחד ובהתאם להוראות היצרן כך שהעור יבריק, אך במידה וקיימים כתמים שלא ניתן להסיר או שמא הספה זקוקה לניקיון יסודי יותר, ניתן לפנות לחברת בר ניקוי לטובת ביצוע ניקיון ספות מקצועי אשר יאתר את הכתמים ואת סוג הבד המדויק, כאשר לאחר מכן צוות המומחים של החברה יבצע את עבודת הניקיון באופן היסודי והמתקדם ביותר.

 

למידע נוסף:

bar-nikuy.co.il.

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פסק דין
עריכת דין
עורך דין מקרקעין עם התמתחות בתמ"א 38

מי מאיתנו לא שמע על פרויקטים כמו תמ"א 38 אשר מתקיימים בימינו בכל פינה בארץ? אומנם זה נכון שהמטרה העיקרית והראשונית של פרויקטים כאלה היא לחזק את המבנים הישנים ולהגן

מנעול
פורץ מנעולים
מנעולן בתל אביב 24 שעות

אתם מוצאים את עצמכם חוזרים מבילוי, עומדים מול דלת הבית שלכם ופשוט לא יודעים איך לפתוח אותה כי איבדתם את המפתח? או אולי בגלל שיש כל תקלה טכנית אחרת? אם