ניקוי שטיחים וספות

לא כולם יודעים כיצד לנקות את השטיחים והספות שלהם כך שהם יישמרו במראה הטוב ביותר. המומחים של חברת בר ניקוי מסבירים לכם את כל מה שרציתם לדעת.

 

ניקוי שטחים – כיצד נשמור עליו?

קיימים הבדלים מהותיים שרוב הציבור אינו מודע לו בכל הקשור לשטיחים, מאחר והשטיחים כיום נעשים בטכנולוגיות שונות כמו גם בעבודת יד, דבר אשר דורש טיפול פרטני לכל סוג של שטיח בהתאם לסוג שלו. למעשה, מסבירים המומחים של חברת בר ניקוי המתמחה בניקוי ותיקון שטיחים היא ששטיחים אשר מתאימים וזקוקים לניקוי שטיחים ידני הם כאלה שהגב שלהם קשיח, זאת כתוצאה מנזקי בלאי שונים אשר גורמים לכך שהבד ממנו עשוי השטיח נשחק, זאת מכיוון שלא עבר טיפול של ניקוי בזמן. אי ניקוי בזמן גורם לכך שעל גבי השטיח מצטבר אבק ולחות שהקשיחו אותו ועל כן יש לבצע באופן בהול ניקיון ידני יסודי. לכן מסבירים המומחים של חברת בר ניקוי כי שירות ניקוי שטיחים צריך להתבצע תוך הקפדה על ביצוע ניקיון תקופתי באמצעות שאיבה אשר תסייע לשמור על השטיח, וכן להפוך אותו אחת לחצי שנה למשך מספר ימים כדי למנוע מצבים מסוג אלו. במידה והשטיח נפרם, חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית אשר תדע לתקן את השטיח, זאת באמצעות כלים חדשניים אשר קיימים כיום ומאפשרים לבצע תיקון ושימור של שטיחים גם אם הם נקרעו. בנוסף, שטיחים אשר עברו ניקוי אחת לתקופה ובאופן שוטף, יכולים לעבור טיפול מקצועי יותר במכונת ניקוי שטיחים, כפי שקיימת אצל חברת בר ניקוי – באמצעות טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך המכונה מבצעת ניקוי יסודי ועמוק של השטיח מבלי לגרום לו נזק, כך שהוא חוזר לבית הלקוח מבריק ונקי מאי פעם.

שטיחים וספות

ניקוי ספות

ללא כל צל של ספק, הספה היא אחד מפריטי הנוי החשובים ביותר בבית, ולא בכדי. מעבר לישיבה על הספה רבים מאתנו אוכלים עליה ושותים, דבר שגורם לכך שלא מעט פעמיים נבחין בכתמים עקשניים אשר מסרבים לרדת. על מנת לשמור על הספה במצב הנקי ביותר, ממליצים המומחים של חברת בר ניקוי לבצע אחת לשבוע שאיבה של הספה (אם מדובר בספת בד) באמצעות מברשת רכה וכן לכבס עם כביסה עדינה את הבדים, זאת בהתאם להוראות היצרן על מנת למנוע נזק כמו התכווצות הבד או צבע. בהקשר לספת עור, חשוב למרוח את הספה באמצעות חומר מיוחד ובהתאם להוראות היצרן כך שהעור יבריק, אך במידה וקיימים כתמים שלא ניתן להסיר או שמא הספה זקוקה לניקיון יסודי יותר, ניתן לפנות לחברת בר ניקוי לטובת ביצוע ניקיון ספות מקצועי אשר יאתר את הכתמים ואת סוג הבד המדויק, כאשר לאחר מכן צוות המומחים של החברה יבצע את עבודת הניקיון באופן היסודי והמתקדם ביותר.

 

למידע נוסף:

bar-nikuy.co.il.

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חתול יושן
חיות
מה פירוש חתולים בחלום?

החתול היא חיה שניתן למצוא בבתים שונים וכמובן גם ברחוב. כמעט כל אחד זוכה לאינטראקציה כלשהי עם חתולים במהלך חייו, בין אם מדובר באינטראקציה נעימה ובין אם מדובר באינטראקציה אחרת.

עריכת דין
דרכים להקטין את חבות מס השבח בעת מכירת דירה

כבעלי נכסים, ניווט במורכבות מערכת המס הוא היבט חיוני למיצוי היתרונות הכספיים. הבנה ושימוש יעיל באסטרטגיות הפחתת מס שונות יכולה להשפיע באופן משמעותי על הסכום המגיע ובסופו של דבר לשפר